سیاست حفظ حریم‌خصوصی

 پروکسیما انفورماتیک یک سرویس آنلاین برای ثبت انواع سفارش وبسابت است. این سرویس با هدف بهبود شرایط اینترنت پارسی، قدم در این راه گذاشته و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.

خواهشمندیم، برای استفاده بهتر از خدمات و امکانات ما و رفع هرگونه ابهام در این خصوص، قوانین را به طور کامل و با دقت مطالعه کنید.

مقررات عمومی
تمامی فعالیت‌های وب‌سایت پروکسیما انفورماتیک، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب‌سایت پروکسیما انفورماتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین، تاثیر مستقیمی روی کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، پروکسیما انفورماتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.

تعهدات پروکسیما انفورماتیک
 

پروکسیما انفورماتیک، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه به طور واضح و دقیق مشخص شده‌اند:

وب‌سایت پروکسیما انفورماتیک متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر را برای تصمیم‌گیری به صورت شفاف و دقیق در اختیار وی قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

وب‌سایت پروکسیما انفورماتیک، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را در راستای انجام راهکارها و اصول درست و اساسی در فعالیت‌های خود، به کار می‌گیرد.

وب‌سایت پروکسیماانفورماتیک، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات وب‌سایت کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت.

پشتیبانی وب‌سایت پروکسیما انفورماتیک، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس‌ها، قادر به پاسخگویی سریع نباشد. خواهشمندیم در این موارد صبور باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگو شما باشیم.

اطلاعات حریم شخصی شما

تمامی اطلاعات شما ازجمله مواردی که در فرم ثبت سفارش ثبت میکنیم مانند نام کسب و کار نام و نام خانوادگی و شماره تلفن و یا اطلاعات دیگر شما برای این است که بتوانیم وب‌سایت شمارا با توجه به کسب و کار شما بسازیم و یا شماره تلفن شما برای این است که همکاران ما برای مشاوره با شما تماس بگیرند در نظر داشته باشید تمامی این اطلاعات شخصی محفوظ است.