افزونه ها

خرید سریع ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️    
برنامه خرید سریع برای ایجاد لینک جهت استفاده در شبکه های اجتماعی مانند instagram به لیست افزونه های پروکسیما  انفورماتیک اضافه شد.
رایگان
 ملی پیامک ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️در زمان تکمیل فرم، ثبت سفارش، تغییر وضیعت سفارش و...، مدیر و کاربر با دریافت یک پیامک مطلع خواهند شد.
رایگان
ترب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️به سادگی محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به موتور جستجوی ترب اضافه نمایید و فروش خود را افزایش دهید.
رایگان
اسپات‌پلیر (spotplayer.ir) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
اگر فروشنده دوره‌های آموزشی هستید، اسپات‌پلیر از کپی شدن فایل‌های آموزشی شما جلوگیری می‌کند.
رایگان
ارسال ایمیل (smtp) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️در زمان ثبت نام، ثبت سفارش، تغییر وضیعت سفارش و... با ارسال یک ایمیل، به کاربر و مدیر اطلاع رسانی می گردد.
رایگان
پست‌رسان ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️در زمان ثبت سفارش جدید، پست با مراجعه به محل فروشگاه کالا را دریافت و مبلغ را هم زمان با تحویل، دریافت می کند.
رایگان
الوپیک ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️علاوه بر ارسال راحت‌تر سفارشات، هزینه ارسال سفارش متناسب با محل تحویل آن محاسبه و دریافت خواهد شد.
رایگان
میلرلایت ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️تمامی پست الکترونیک‌های دریافتی در بخش کاربران، نظرات و خبرنامه شما به میلرلایت اضافه می گردد.
رایگان
به پرداخت ملت ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه به پرداخت ملت (پرداخت الکترونیک ملت) متصل کنید.
رایگان
زرین پال ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه زرین پال برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید.
رایگان
درگاه ارزی YEKPAY ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️با کمک یک پی برای وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود درگاه ارزی ایجاد کنید و فروش خود را جهانی کنید.
رایگان 
پرداخت الکترونیک پارسیان ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه بانک پارسیان (پرداخت الکترونیک پارسیان) متصل کنید.
رایگان
ایران کیش ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه ایران کیش برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید.
رایگان
مبنا کارت ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه مبنا کارت برای پرداخت آنلاین مبالغ دلخواه، متصل کنید.
رایگان
پرداخت الکترونیک سامان ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را با یک کلیک به درگاه پرداخت الکترونیک سامان (بانک سامان) متصل کنید.
رایگان
تغییر قیمت با EXCEL ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️به سادگی و با بارگذاری یک فایل اکسل شامل محصولات فروشگاه، تمامی قیمت‌های آن‌ها را به‌روز‌رسانی کنید.
رایگان
ثبت فیش واریز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️مشتریان شما می توانند مبالغ سفارشات (حتی مبالغ دلخواه) خود را واریز و سپس بر روی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی ثبت کنند.
رایگان
اتصال به گوگل آنالیتیکس ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️با استفاده از گوگل آنالیتیکس و اتصال به ای‌کامرس، از مبلغ فروش تبلیغات، رنج سنی مشتریان و... مطلع گردید.
رایگان
تغییر قیمت گروهی ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️محصولات خود را بر اساس دسته بندی یا یک ویژگی خاص به صورت گروهی افزایش یا کاهش قیمت دهید.
رایگان
افزونه چت آنلاین Crisp ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️شما با افزونه چت آنلاین کریسپ، به راحتی میتوانید با بازدید کننده های آنلاین وب سایت خود در ارتباط باشید.
رایگان